У Львові розпочався XII Екуменічний соціальний тиждень

Як розповіли Гал-інфо у прес-службі ЛМР, сьогодні, 2 жовтня, із Архиєрейської Божественної Літургії у храмі святої Софії Премудрості Божої розпочався XII Екуменічний соціальний тиждень.

У Львові розпочався XII Екуменічний соціальний тиждень


Очолив молитву Митрополит Львівський УГКЦ Ігор (Возьняк) у співслужінні із Собором священиків. Опісля присутні перейшли до Паркової аудиторії Центру Шептицького, де відбулося урочисте відкриття події і відкрита дискусія ʺВідповідальність vs популізмʺ. Об этом сообщает chasipodii.in.ua со ссылкой на СМИ.


ʺПопулізм — це коли політики говорять про щось, що вони демократичним способом не годні здійснити, і тим самим вони діють безвідповідально. Тут є виклик для нас, щоб ми не стали жертвою цього популізму. Друга частина нашого соціального тижня — стисло екуменічна, праця для єдності церков. І нашим особливим викликом для українців — і католиків, і православних, є питання так званого рівночасного сопричастя, щоб ми буди єдиними. І це буде виклик, про який ми дискутуватимемоʺ, — розповів Президент Інституту екуменічних студій о. д-р Іван Дацько.


Також сьогодні до учасників Екуменічного соціального тижня від імені міського голови звернулася т.в.о. начальника управління культури Львівської міської ради Оксана Стельмах. Вона наголосила на тому, що під час цієї знакової події завжди порушують важливі суспільні теми.


ʺСьогоднішня тема „Відповідальність проти популізму“ є настільки важливою зараз. Відповідальність має відчуватися у різних сферах, у різні моменти. Це має бути відповідальність, щодо тих, хто поруч з нами, щодо тих, хто буде після нас. Бажаю успіхів у цій панельній дискусіїʺ, — підкреслила Оксана Стельмах.


Нагадаємо, упродовж 2 — 4 жовтня під час форуму відбудуться відкриті дискусії, презентації та обговорення, семінари, розмова про ціннісні орієнтири молоді, й завершиться подія благодійним аукціоном витинанок ʺВіра в життяʺ. Організатори запрошують усіх до участі, щоб спільно обговорити, чому і як кожен з нас має бути відповідальним, щоб подолати популізм у нашому суспільстві. Участь в усіх заходах форуму — безкоштовна.


Ініціатор та головний організатор Форуму — Інститут екуменічних студій Українського католицького університету.


Співорганізатори — Український католицький університет, Львівська міська рада, Львівська обласна рада та Львівська обласна державна адміністрація, НУ ʺЛьвівська Політехнікаʺ.


Партнери Форуму: Львівський обласний благодійний фонд ʺНемовляʺ, дизайн-студія етнічного одягу ʺSVITLOʺ, платформа розвитку громади ʺІдея містаʺ.


Програма Форуму за посиланням.


Обов’язкова реєстрація


Довідка


Екуменічний соціальний тиждень (ЕСТ) — Всеукраїнський суспільний форум, який прагне об’єднати ресурси громади, влади, соціальних організацій, Церков, ЗМІ та освітян навколо вирішення актуальних проблем суспільства, базуючись на загальнолюдських цінностях та Соціальній доктрині Церкви, стимулюючи екуменічний діалог.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_lvovi_rozpochavsya_xii_ekumenichnyy_sotsialnyy_tyzhden_327519.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя