Меркурій, Венера і Сонце вишикуються особливим чином: Сьогодні землю очікує нищівна катастрофа

Вчений із Нідерландів Франк Хугербітс, який називає себе аналітиком геометрії планети, попередив, що в п’ятницю, 3 травня, Землю сколихне небачений раніше землетрус.

Об этом сообщает 0352ua.com со ссылкой на СМИ.

За його словами, він призведе до істотного економічного збитку і великої кількості жертв, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

За розрахунками Хугербітса, Меркурій, Венера і Сонце вишикуються особливим чином, і гравітаційне тяжіння, що діє на Землю від інших небесних тіл, може призвести до посилення напруги в земних тектонічних плитах.

Дослідник заявив, що сила землетрусу може скласти 8 балів за шкалою Ріхтера, проте не назвав місце, де саме відбудеться ця руйнівна подія.

Голландський сейсмолог запевнив, що опанував мистецтво заздалегідь прогнозувати підземні поштовхи, використовуючи спеціальний індекс геометрії Сонячної системи. Однак Джон Белліні з Геологічної служби США спростував теорію Хугербітса, заявивши, що немає такого способу, який би допоміг достовірно передбачити час і місце майбутнього землетрусу.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/blogs/merkurii-venera-i-sontse-vyshykuiutsia-osoblyvym-chynom-sohodni-zemliu-ochikuie-nyshchivna-katastrofa-277219.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя