Владислав Марченко: "Сьогодні в рамках роботи конкурсної комісії Запорізької..."

Владислав Марченко в facebook:

Сьогодні в рамках роботи конкурсної комісії Запорізької обласної ради продовжую відвідування закладів в яких планується переобрання керівників. Адже не дивлячись на дії скептиків та саботажників, нове положення діє, на що вказує велика кількість поданнів на кадрові ваканссії. На сьогодні вже 26 заяв. Об этом сообщает news-time.org со ссылкой на СМИ.

Отже на часі мною було відвідано Запорізький дитячий будинок інтернат та Веселівський психоневрологічний інтернат Запорізької обласої ради. Не хочу здаватсь упередженним ... на передодні конкурсу, але робота обох установ мене вразила. Якщо казати про Запорізький дитячий будинок інтернат то це заклад з дійсно поставленною якісною та ефективною роботою, зміни, які відбулися в цьому закладі дійсно видно не озброєнним оком. Це той інтернат, який можна ставити в приклад іншими. Просто наведу одну цифру із сьогоднішнього звіту за останні 6 років залучені благодійні внески за перше півріччя 2017р. понад 1,5 млн.грн.

Щодо Веселівського психоневрологічного інтернату, то скажу коротко це окреме місто в місті! Цей заклад зумів самостійно заробити 2 млн гривень на своій спец.рахунок. Щоб повноцінно розповісти про цей інтернат, то мабуть просто трба запросити журналістів і зняти окремий фільм, адже матеріалу, яким можна пишатись і що показати людям є. Теж, просто приведу декілька цифр 80 Га посівної землі, поголівя корів у складі 37 одиниць та власна свиноферма, за рахунок чого закривається потреба інтернату в споживанні мяса та молока. Декілька зариблених ставків, своя Церква, свій вланий цвинтар, власні гуртожтки, і все це майно належить НАШІЙ ГРОМАДІ. Економія по прозорро за рік склала майже 2 млн. грн.- це впевнене 1ше місце серед всіх закладів Обласної Ради.

Підсумовуючі скажу одне при вдалому підборі менеджменту та меншому втручанні з зовні ми зможемо побудувати якісне життя нашого регіону, адже все, що нам потрібно в нас є, а наше нове кадрове положення лише посилює конкуренцію між майбутніми керівниками, що робить роботу більш якісною.

Бажаю успіху всім на конкурсі!!!Владислав Марченко
Владислав Марченко
Владислав Марченко
Владислав Марченко
Владислав Марченко


ТОП новости

Вход

Меню пользователя