Андрій Левус: "В Білгороді-Дністровському українська громада Одещини..."

Андрій Левус в facebook:

В Білгороді-Дністровському українська громада Одещини відсвяткувала День Конституції України урочистою ходою. Спершу священики Української Православної Церкви К ... иївського Патріархату на чолі з предстоятелем Одесько-Балтської єпархії владикою Марком відслужили панахиду за загиблими на сході нашої країни Героями на тому місці, де закладений камінь майбутнього Монумента Борцям за волю та незалежність України. Священики і громадські активісти, зокрема активісти Вільні Люди. Одеса , Самооборона Майдану Одеси та інших патріотичних організацій Одеси та області, закликали не забувати подвиг тих, хто віддав і продовжує віддавати свої життя за незалежність нашої держави. Об этом сообщает ukr-week.in.ua со ссылкой на СМИ.

Від місця майбутнього памятника хода рушила Михайлівською вулицею до місця, де буде побудовано першу в Бесарабії церкву Київського Патріархату храм Пресвятої Покрови. Було відправлено Службу Божу, а також закладено перший камінь майбутнього храму, а також капсулу з відозвою до нащадків, під якою підписалося кілька сотень учасників ходи.

Лунали українські пісні часів визвольних змагань Української революції 19171921 років у виконанні українців Акермана, господарі частували гостей пиріжками та узваром. Свято українського Білгорода-Дністровського залишило незабутнє враження у всіх присутніх.Андрій Левус
Андрій Левус
Андрій Левус
Андрій Левус


ТОП новости

Вход

Меню пользователя